Yeminli Tercüme Nedir?

Tüm çeviri işlerinizde yanınızdayız... 0 (312) 276 75 93 - Hemen çeviri belgenize fiyat almak için iletisim@webtercumanlik.com mail adresini veya sağ tarafta yer alan whatsapp tuşunu kullanın. ************************************************** tercüme yaptırma, Akademik çeviri tavsiye, İngilizce makale çeviri siteleri, En iyi çeviri yapan site, En iyi İngilizce çeviri programı, Profesyonel çeviri programı, Online çeviri programı, Akademik İngilizce çeviri, Türkçe İngilizce çeviri, Akademik çeviri, Pasaport tercüme ücreti, Hızlı çeviri programı

Yeminli Tercüme Nedir?

1 Mayıs 2018 Farklı Diller Kargo Gönderimi Noter Onayı Profesyonel Çeviri Profesyonel Tercüman Profesyonel Tercüme Tercüme İşlemleri Web Tercümanlık Yeminli Tercüme Nedir 0

 

Değerli Müşterilerimiz;

AB uyum sürecine girdiğimiz ve bilgi toplumu olmak istediğimiz bu dönemde çeviri alanında gerçekleşen gelişmeler ülkemiz açısından önem teşkil etmektedir. Dünya üzerinde farklı dillerin kullanımına sürdükçe, tercüme işi de ciddiyetini koruyacaktır. Kısacası tercüme işlemleri her zaman farklı sebepler doğrultusunda yaşamımızın bir köşesinde yer almaktadır.

Çeviri ve çeviri faaliyetleri, ülke çıkarlarına dışarıda temsil eden ve etmekte olan devlet adamlarımızdan, diplomatlarımızdan dış ticaret temsilcilerimize, iş adamlarımızdan ülkemizi temsil etmekte olan sporcularımıza kısacası kültürel ve sosyal alanda uğraş veren herkesin ihtiyacıdır. Bu sebepten ötürü çeviri-tercüme uluslararası ilişkinin her aşamasında iki ayrı dil ve kültür arasında yazılı-sözlü iletişimi sağlamakta olan, uygulama alanlarına göre kendi içinde uzmanlaşma ve profesyonellik isteyen başlı başına meslek dalıdır. Bizler Web Tercümanlık olarak sizlere zamanımızdan ve paranızdan tasarruf ederek ihtiyacınız olan belgelerin, metinlerin çevirilerini en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamak adına sizlere hizmet vermekteyiz.

Değerli Müşterilerimiz;

Web Tercümanlık olarak sizlerin sıkça sorduğu “yeminli tercüme nedir?” konusuna değinmek istiyoruz.

Web Tercümanlık, Yeminli tercüme; müşterilerinin belgelerinin söz konusu tercüme bürosunda, noter yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmesi ve talep edilmesi durumunda noter tasdiki ve apostil yani tasdik şerhi işlemlerinin tamamlanarak müşteriye sunulmasıdır.

Aslında Yeminli tercüme günümüz dünyasında sık sık karşımıza çıkabilecek kavramdır. Lisans mezunu olan kişiler, ilgili bölümleri bitirdikten sonra adından da anlaşılacağı üzerine yemin belgesi alırlar ve tercüme etmiş oldukları belgeleri imza ve mühürleriyle birlikte sonlandırırlar. Kısacası tercüme işlemini güvenceye aldığına dair yemini etmiş kabul edilirler.

Yeminli tercüme alanında profesyonel bir marka olan web tercümanlık, alanında uzman ve yetkin yeminli tercüman ekibi ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir şekilde çeviri hizmeti vermektedir.

Bizler Web Tercümanlık olarak yeminli çeviri konunuz her ne olursa olsun, web tercümanlık ücretli çeviri şirketi sayesinde yeminli tercüman ücret tarifelerimizden ve ucuz çeviri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Web Tercümanlık olarak Yeminli tercüme; konsolosluk ve vize işlemleri için gerekmekte olan pasaport, nüfus kayıt örnekleri, adli evrakları, diplomalar, askerlik durum belgeleri ya da terhis belgeleri, tapular, ikametgahlar, gayrimenkul alım satım sözleşmeleri, şirket kuruluş evrakları yasal anlaşmalar, genel mevzuat ve konular, işçi – işveren ilişkileri ile belgeler ve benzeri evrakların çevirileri ve tercümanlık şirketinde en hızlı ve en doğru şekilde yapılmakta ve siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda noter onaylı ve apostil yani tasdik şerhi işlemleri yapılarak teslim edilmektedir.

Sizde Web Tercümanlık ile çalışarak zamanımızdan ve paranızdan tasarruf ederek ihtiyacınız olan belgelerin çevirisini en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Hemen Çeviri İşlerinize Fiyat Almak İçin;

Dökümanlarınızı

iletisim@webtercumanlik.com

mail adresine ulaştırın.

NOT : Lütfen mailinizde; telefon numaranızı ve çevirtmek istediğiniz metinlere, noter onayı veya kargo gönderimi istiyorsanız; bunu ekstradan belirtiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir